امروز : 29 مرداد 1398
مجتمع فارس یکشنبه 28 بهمن میزبان معاونین و مدیران آموزش شرکت های برقی منطقه بود.

با حضور دکتر حیدری ریاست مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی فارس نشست شورای آموزشی شرکت ها برق منطقه ای و توزیع و نیروگاهی برگزار گردید.

       به گزارش روابط عمومی مجتمع فارس در این نشست که با حضور معاونین منابع انسانی و مدیران و کارشناسان آموزش شرکت های برقی سه استان فارس ، کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر برگزار گردید بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود ملی، دکتر حیدری ریاست این مجتمع ضمن خیر مقدم به مدعوین نشست به نقش آموزش در ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات شرکت ها پرداختند و اشاره کردند که برخی دوره های دارای کد مصوب وزارت خانه قدیمی هستند و دیگر کارائی لازم را ندارند و به منظور ارتقاء سطح آموزش باید دوره ها بر اساس نیاز سنجی واقعی شرکت ها برگزار گردند تا فراگیران با میل و رغبت و احساس نیاز بیشتری در دوره ها حضور پیداکنند. ایشان اشاره کردند که همکاران این مجتمع آمادگی همکاری لازم برای تدوین دوره های جدید را دارند و در همین راستا با پژوهشگاه نیرو ارتباط گرفتیم و اطلاعات برخی از دوره های آموزشی، سمینار و کارگاه های آموزشی جدید آن ها را دریافت کردیم که در ابتدای برنامه در اختیار حاضرین قرار گرفت. وی در ادامه افزود تلاش می کنیم در سال آینده تعداد دوره های جدید واستفاده از اساتید جدید خبره صنعت و دانشگاه را مورد توجه قرار داده و با کمک مسئولین آموزش شرکت ها در جهت رفع نیاز های واقعی این شرکت ها گام برداریم.

       سخنان دکتر طاهری در مورد ضرورت و نقش آموزش بخش بعدی نشست بود و وی بیان کرد که باور به اثربخشی آموزش و تاثیر آن در تغییر رفتار منابع انسانی نقش مهمی در میزان رضایت از دوره های آموزشی دارد و باید تلاش کنیم که اول تغییر در باور و انگیزه های فراگیران را بوجود آوریم تا حساسیت و موضع گیری پیرامون مطالبه ارائه شده در کلاس های آموزشی به کمترین حد برسد در این صورت آموزش تاثیر خود را خواهد داشت. در ادامه جناب آقای علیزاده شیرازی نیا مدیر آموزش کوتاه مدت مجتمع گزارشی از عملکرد آموزشی و مالی شرکت های حاضر در برنامه ارائه نمودند. در انتهای برنامه مدعوین نشست به ارائه دیدگاه ها و ارزیابی های خود از عملکرد گروه های آموزشی مجتمع پرداختند و انتقادات و  پیشنهاداتی را جهت بهبود عملکرد مجتمع برای سال 98 بیان کردند.