امروز : 29 مرداد 1398
دکتر حیدری با الهام از سخن مقام معظم رهبری: بسیج امکانات و استفاده بهینه منابع موجود برای تحقق اهداف سال 98 ضروری است.

دکتر حیدری ریاست مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی فارس در مراسم جشن میلاد حضرت علی (علیه السلام) و نشست پایان سال کارکنان این مجتمع ضمن تبریک این مناسبت به حاضرین در مراسم، به سخنان مقام معظم رهبری در نشست اخیر با اعضاء محترم مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت ایشان در این دیدار لزوم بسیج حداکثری همه نیروها در مقابل تهاجم حداکثری دشمنان ایران را مورد تاکید قرار دادند و اشاره کردند افراد در داخل به بهانه اختلاف‌نظر دشمنی نکنند.

                                                      

به گزارش روابط عمومی مجتمع فارس، دکتر حیدری ضمن اشاره به وضعیت فعلی مجتمع به لزوم توجه همه همکاران به اهداف قابل اندازه گیری، تحقق پذیر و پیش بینی شده برای سال 98 اشاره کردند و اظهار داشتند در صورتی به همه این هداف دست می یابیم که با اتحاد و یکدلی حرکت کنیم و اختلاف نظرهای جزئی را کنار بگذاریم . در همین راستا مدیریت هزینه ها و درآمدها در سال آینده از اهمیت بالاتری برخوردار است.ایشان در انتهای سخنان خود ضمن خواهش از همکاران جهت دعا کردن برای همدیگر که موجب یکدلی بیشتر می شود به ضرورت جابجایی و استفاده بهینه از منابع انسانی در آغاز سال آینده اشاره نمود.

                                                  

در این نشست که با حضور مدیران و کارکنان مجتمع  برگزار گردید، جناب آقای غندی مجری برنامه، ضمن تبریک میلاد حضرت حضرت علی علیه السلام، شعری در وصف آن حضرت قرائت نمود. حجت الاسلام زارع مسئول دفتر فرهنگی وزارت نیرو در استان فارس نیز به ذکر فضایل آن حضرت پرداخت و ایشان با بیان تقارن آغاز سال 98 با ایام ولادت امیر المومنین و ایام البیض ماه رجب اشاره کردند با پیروی از منویات این امام همام بهار طبیعت را به بهار دعا و نیایش پیوند دهیم و تلاش کنیم ضمن زدودن کینه از دل ها به اندک بهانه ای دوستان و نزدیکان خود را ترک نکنیم. در ادامه برنامه ، مولودی خوانی جناب آقای هشیار، اجرای موسیقی زنده توسط جناب آقای حمدان زاده و بیان جملاتی از روز پایانی همکار بازنشسته جناب آقای دعوت الحق انجام پذیرفت.