اخبار مجتمع

حضور ریاست محترم پژوهشگاه نیرو در مجتمع فارس

روز دوشنبه مورخ 10 خرداد 1400  دکتر احد ضابط رئیس محترم پژوهشگاه نیرو به همراه مهندس مرجانمهر معاون فناوری و دکتر پیرمراد معاون توسعه منابع انسانی، ضمن حضور در مجتمع فارس و بازدید از ساختمانها وکارگاه های این مجتمع با شرکت در جلسه عمومی، روند الحاق مجتمع ها به پژوهشگاه، اهداف و برنامه های آتی را تشریح و به سوالات همکاران درخصوص مسائل و مشکلات نیروی انسانی پاسخ دادند.

 

IMG 0913

 

گزارش بازدید رئیس مرکز رشد نیرو از شعبه فارس

همجنین روز سه شنبه مورخ 11 خردادماه ،  دکتر غلامرضا لطیف شبگاهی رئیس محترم مرکز رشد صنعت آب و برق به همراه معاون فناوری مرکز با حضور در مجتمع فارس، ضمن بازدید از ساختمان مرکز رشد- شعبه فارس، وضعیت بناها و تجهیزات موجود را مورد بررسی قرار داده و درخصوص تأمین اعتبارات لازم برای مرمت و بهسازی فضاها به بحث و تبادل نظر پرداختند . همچنین در جلسه ای با حضور رئیس مجتمع و اعضای شعبه فارس،  دکتر لطیف با اشاره به تاریخچه ایجاد پارک علم و فناوری نیرو و توجیه وظایف شعبات مرکز، بر اهمیت موضوع و رسالت اصلی پژوهشگاه در حوزه فناوری تأکید کردند.

برگزاری آزمون تغییر وضعیت شغلی کارکنان شرکتهای توزیع نیروی برق

برگزاری آزمون تغییر وضعیت شغلی کارکنان شرکتهای توزیع نیروی برق در 3 استان فارس ، بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد

(31 اردیبهشت ماه 1400)

1621790851184

آزمون تغییر وضعیت شغلی کارکنان شرکتهای توزیع نیروی برق در استانهای فارس ، بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد  با لطف خدا و تلاش همکاران گرامی و اخذ مجوز از ستاد ملی کرونای هر 3 استان با رعایت کامل دستورالعملهای بهداشتی  به نحو احسن و با صحت و سلامتی کامل روز جمعه 31 اردیبهشت ماه برگزار گردید .

 

1621790851163

 

تعداد ثبت نام شدگان : 

شرکت توزیع نیروی برق فارس : 427 نفر - محل آزمون دانشگاه شیراز

شرکت توزیع نیروی برق بوشهر : 273 نفر - محل آزمون دانشگاه پیام نور بوشهر

شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویر احمد : 157 نفر - محل آزمون دانشگاه یاسوج 

 

ریاست مجتمع فارس طی پیامی از تمامی همکاران گرامی که از ابتدای اسفندماه سال گذشته تا کنون به نحوی از انحا در تمهیدات اجرای این آزمون و برگزاری شایسته آن نقش داشتند سپاسگزاری و قدردانی نمودند.

وبینار آموزشی مدیریت مصرف آب و برق

webinar

بالا